Naše tipy, počítače a internet

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak spustit, čím zobrazit, jak přehrát, jak exportovat, kterak editovat, jak importovat, čím prohlížet, jak převést, v čem upravit, jak vytvořit soubory těchto typů: šablony dokumentů, systémové soubory, grafiku, video soubory, internet a web, komprimace dat, hudební audio soubory, písma, fonty, koncovky souborů, dokumenty, spustitelné soubory, konfigurační soubory apod.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - pC tapety pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. lze použít v obrazovka počítače, mobilní telefon, PC, notebook, smartphone, mobil, počítač, monitor, tablet, displej, ultrabook a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Android, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Red Hat Linux, Windows NT, Windows 95, Windows XP, Linux Fedora, macOS, Windows 98. Nejlepší pozadí na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: zvířata, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, hudební tapety, auta, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, rostliny, letadla, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně. Zvolit si můžete z velikostí 640x480, 1440x960, širokoúhlé 1366x768, 1280x800, 360x760, 393x786, 800x1280, hi res 2560x1920, 320x568, 375x812, 1920x1200, 1024x768, 2160x3840, 2560x1600, 2048x1536, 1152x1920 atd.

Informace, počítače a internet

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: V, cestování, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Dopravní značení, Vlajka OSN, pro dospělé, weby, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Úspory a spoření, ú, Přehled zkratek a akronymů, Hry pro kluky, Nejhranější online hry zdarma

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Vše o Vánocích - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak vyzkoušejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vykrajovátka, Atmosféra, Staroměstské náměstí, Zdraví, Jedle, Neviňátko, SMS, Hostina, Lindt, Rumové řezy, Šišky, Jesličky, Text, Písnička, Svíčky, Německy, Vánoční prostírání, Kinder, Štědrý den, Jmelí, Vídeňský punč, Osvětlení, Sněhulák, Papírové ozdoby, Vánoční stromek, Linecká kolečka, Vánoční pozadí, Sám doma, Brno, Adventní věnec, Alkoholový kalendář apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Náš tip, počítače a internet

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Keywords:Online testy a kvízy zdarma, URL, Dopravní značení, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Sexy girls, teen, women, sexual symbols, Online hry pro děti zdarma, doporučujeme, Vlajky států světa, Kolumbijská vlajka, webovky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online hry pro děti zdarma

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, vojenské hodnosti, obecné zkratky, týmy NHL, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, státy usa, úřady a ministerstva apod.

Internet, síť, počítače a internet

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií rodinné vztahy, školství, mytologie, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, státní správa, poruchy, křesťanství, osobnosti, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci, psychologie, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, vlastnosti, lékařství, sport, Spisovatelé a básníci, politika, přezdívky, fikce a fantasy atd.

Anekdoty, vtipy, ftipy, vtípky, fóry, fórky

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtipy, ftipy, vtípky, fóry, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O důchodcích, Vtipné hádanky, O Němcích, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O Windows, O mužích, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O manželství, Frky o tchýních apod.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, F, č, Kalkata, internetové stránky, odkaz, zadarmo, Omalovánky pro děti, Online testy a kvízy zdarma, zdarma, Slovník pojmů Co je to?, multimédia

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Síť, počítače a internet

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Vyzkoušejte hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Karetní, Logické, Střílečky, Bojové online gamesy, Klasické, Strategie, Vánoční online hry, Sportovní, Velikonoční hry, Závodní, Pro dívky, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení a podobně.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií firmy a společnosti, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, měny, hudební zkratky, mezinárodní organizace, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, okresy České republiky, země EU, geocaching apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Super online hry zdarma, Antarktida, humor, školství, Vše o Vánocích, Widescreen wallpapers, Seznam vlajek amerických států, Vše o Vánocích, volný čas

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Online hry pro děti zdarma

Vyzkoušejte online hry pro děti zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Strategie, Oddechové, Bojové online gamesy, Karetní, Logické, Pro dívky, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Klasické, Střílečky a podobně.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií literatura, latina, stavebnictví, různé, filozofie, zločin a právo, náboženství a křesťanství, chemie, věda, účetnictví, český jazyk, jídlo, sport, nástroje, zkratky, software, technika, příroda, matematika, lékařství a medicína, nápoje, cestování, hardware, bankovnictví atd.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, A, kuriozity, linky, zeměpis, Obrázky ke stažení, M, internet, Databáze osobností Kdo je to?, počítače, Vlajky měst České republiky, Vlajky zemí světa, Windows wallpapers, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Pozor na kuřata: Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: "Ty vole, já ho zabil!"

"Budu muset na oční," konstatuje smutně svatojánská muška. "Včera jsem se čtvrt hodiny dvořila nedopalku cigarety..."

Další odkazy:

Alyssa Milano
Partnerské internetové stránky
Fotografie topmodelek
Doporučené odkazy
Tenis wallpapers
Tipy na užitečné weby
Examen, evaluación estudiantil, Principio, Trampas o fraudes
Naše tipy na zajímavé stránky
Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Vymalovánky k tisku

Děkujeme vám za vaši návštěvu.