Naše tipy, cestování, zábava i hry

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako materiály, věda, počítače, různé, rostliny, technika, chemie, účetnictví, zločin a právo, psychologie, nemoce, cestování, zkratky, latina, stavebnictví, jídlo, lékařství a medicína, software, sport, filozofie, literatura, bankovnictví, nápoje, náboženství a křesťanství atd.

Náš tip, cestování, zábava i hry
Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Klíčová slova: V, linky, weby, Členské země americké federace, Travel in USA, multimédia, webovky, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Charlize Theron, školství, Seznam zkratek a akronymů, kuriozity, pro děti

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Tapety na PC - pozadí na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Tapety na PC. lze použít v mobilní telefon, notebook, obrazovka počítače, monitor, PC, mobil, displej, počítač, ultrabook, phablet, smartphone a pro operační systémy Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Java ME, macOS, Chrome OS, Windows XP, Windows NT, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Mac. Obrázky na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: velkoměsta a noční život, Formule 1, fantasy, oceán, moře, pláže, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, motorky, free wallpapers, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, květiny, sportovní a závodní auta, ptáci, flóra, stromy, sportovní wallpapery, zvířata, hmyz a pavouci. Zvolit si můžete rozměry 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, 1200x1920, 1440x960, 768x1024, 1920x1080 Full HD, 640x480, 800x1280, 1024x600, 1280x854, 1920x1440, 320x568, 1920x1080, 1680x1050, 1152x864, 1280x720 atd.

Free game online hry

Zahrajte si free game online hry Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, Sportovní, Velikonoční hry, Karetní, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Závodní, Logické, Střílečky, parkování - parkovačky, Pro dívky, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry
Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Pozadí na plochu PC - full HD wallpapers na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na plochu PC. doporučujeme pro ultrabook, tablet, monitor, mobilní telefon, obrazovka počítače, displej, smartphone, notebook, PC, mobil, počítač a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows 98, macOS, Windows NT, BlackBerry OS, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, OSX, Chrome OS, Windows 10, Mac. Wallpapers na PC ke stažení z kategorií free wallpapers, zvířata, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, nature - příroda, fantasy, hmyz a pavouci, ptáci, motorky, flóra, stromy, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, Formule 1, Rally, závody aut. Dostupné velikosti jsou 1366x768, 1920x1080 Full HD, 640x480, 1440x900, 800x600, 768x1024, 1200x1920, 320x568, 375x667, 412x846, 1280x800, 1152x768, 1920x1080, Full HD 1080x1920, 2560x1600, 1280x960 atd.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Keywords:odkazy, výukové pomůcky, F, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Wayne Rooney footballeur, Slovník pojmů Co je to?, doporučujeme, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Křesťanské omalovánky k tisku, Dopravní značení, zdarma, Skvělé hry online zdarma

Webové online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Logické, Bojové gamesy, Postřehové, Akční hry, Karetní hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako výstražné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky apod.

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online Vybírejte z kategorií Sportovní, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Závodní, Logické, Strategie, Pro dívky, Oddechové, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Klasické, Hry na vaření a smažení a podobně.

Internet, síť, cestování, zábava i hry
Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Texas, Vermont, Montana, New Jersey, Delaware, Tennessee, Arizona, Minnesota, Havaj, Florida, Idaho, Massachusetts, Aljaška, Nevada, New York, Kentucky, Missouri, Nebraska, Maryland, Severní Karolína, Virginie, Utah, Jižní Karolína, Louisiana, Indiana, Oregon atd.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Klíčová slova: Super online flash hry, Webové online hry zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, Omalovánky - dinosauři, Nejlepší tapety na plochu zdarma, URL, Kliparty pro Office, Obrázek Těhulky, Online geografické testy zdarma bez registrace, Nejhranější online testy a kvízy, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.
World wide web, internet, cestování, zábava i hry
Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Maryland, Montana, Kansas, Arizona, Nové Mexiko, Nevada, Wisconsin, Idaho, Jižní Karolína, Louisiana, Oregon, Severní Dakota, Mississippi, Indiana, Virginie, Nebraska, Rhode Island, Washington, Utah, Iowa, Massachusetts, Havaj, Arkansas, Illinois, Tennessee, Missouri atd.

Aforismy, moudrosti, bonmoty, přísloví, výroky, motta, úsloví

Citáty slavných, Aforismy, moudrosti, bonmoty, přísloví, výroky, motta, úsloví, rozdělené kategorií: citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o zlu od různých známých osobností.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, týmy NHL, země EU, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, měny, hudební zkratky, geocaching, státy usa, obecné zkratky apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Klíčová slova: volný čas, hyperlinky, Pozadí na plochu PC, Istanbul, Dopravní značení, Přehled souborových přípon, odkaz, Athletic Bilbao club, internet, cestování, pro dospělé

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.
Síť, cestování, zábava i hry

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Super online flash hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Logické hry, Letecké simulátory, Střílecí hry, Oddechové hry, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Omalovánky, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, online html5 hry apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Ftipy, černý humor, anekdoty, vtípky, vtipné texty, kameňáky

Zkuste vypnout! Ftipy, černý humor, anekdoty, vtípky, vtipné texty, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, frky o zvířatech apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, Tapety na PC, Hry pro nejmenší online, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Adventní magazín, Alyson Hannigan, zeměpis, počítače, zajímavosti, F, Nejlepší zeměpisné kvízy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Omalovánky k vybarvení, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Běží liška k Táboru: Běží liška k táboru, nedoběhla závoru. Jede rychlik z Opavy, a liška je bez hlavy.

Žádný strach, chlapi, to je nulák!

Za 5 minut jsem z5... A jestli ne, tak si to přečti znovu.

Další odkazy:

Katherine Heigl
Doporučené internetové odkazy
Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení
Tipy na užitečné weby
Vlajky měst Olomouckého kraje
Tipy na Partnerské weby
Online tetris hry zdarma
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Mamiko Tayama
Tipy na zajímavé weby
Co je to Romulus Remus?

Děkujeme vám za vaši návštěvu.