Partnerské weby, zábava, důležité informace

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - pC pozadí pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro ultrabook, displej, obrazovka počítače, phablet, notebook, počítač, monitor, smartphone, mobil, mobilní telefon, tablet a pro operační systémy Windows XP, Lubuntu, OSX, Linux Xubuntu, Windows 98, Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Android, Mac, Java ME. Wallpapers na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, Formule 1, ptáci, motorky, Rally, závody aut, zvířata, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, fantasy, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupná rozlišení jsou Full HD 1080x1920, 1680x1050, 1440x2560, 800x600, 1024x600, 1920x1080 Full HD, 1024x768, 375x812, 1280x800, 1280x854, 1366x768, 1800x1440, 1280x960, 2160x3840, 1600x900, 2560x1600 atd.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, Antarktidy, země střední Asie apod.

Náš tip, zábava, důležité informace

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako režiséři a scénáristé, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Dramatik, Český slavík, HIV pozitivní, Druhá světová válka, Architekt, Československo, Dabérka, Gymnasté, První republika, Olympiáda, Avangard Omsk, Zavražděn, Prezidenti, Rakousko-Uhersko, Renesance, Zpěvačka, Máj, Básníci, Prezidenti USA, Kancléř, Císař, Kněz, Faraon, Poslanci, Sochař, Washington Capitals, Vojáci, New Jersey Devils, Pedagog, Skladatel, Sci-fi, Režisér, Obchodník, Hejtman, Archivář, Právník apod.

Nej hry online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nej hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní, Bojové online gamesy, Střílečky, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Klasické, Velikonoční hry, Sportovní, Vánoční online hry, Logické, Hry na vaření a smažení, Strategie a podobně.

Full HD tapety na PC zdarma - obrázky na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD tapety na PC zdarma. jsou vhodná pro mobilní telefon, notebook, PC, obrazovka počítače, ultrabook, mobil, phablet, počítač, monitor, smartphone, tablet a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows 2000, Linux Mint, Linux Fedora, macOS, Apple iOS (iPhone), Mac, Android, Windows Server 2012, Windows 95, Windows NT. Full HD wallpapery ke stažení jsou rozdělené kategorií: motorky, ptáci, nature - příroda, Formule 1, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, zvířata, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, flóra, stromy, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, květiny, oceán, moře, pláže, fraktály, sportovní wallpapery, fantasy. Dostupné rozměry 2048x1536, 1280x854, 1600x900, 1600x1200, 1440x2560, 375x812, 1152x864, 360x760, 360x640, 1440x960, 1080x1920, 4800x1200, 1920x1080 Full HD, 854x480, 640x480, 1920x1200 atd.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, Přehled vlajek USA, zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Country flags, Seznam souborových přípon, cestování, Super online kvízy, Zlatan Ibrahimović, Dopravní značení, Online adventní magazín, Online hry zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů

Pozadí na plochu počítače - pozadí na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. jsou vhodná pro notebook, mobilní telefon, obrazovka počítače, smartphone, ultrabook, mobil, počítač, tablet, displej, monitor, phablet a pro operační systémy Windows Me, Windows 7, FreeBSD, Linux Xubuntu, Windows 10, OSX, Windows 10 Mobile, Chrome OS, Android, Windows Server 2012, SUSE Linux. Tapety na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: psi a štěňátka, jídlo a nápoje, voda a bubliny, motorky, motocykly, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, rostliny, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, zvířata, budovy a stavby, noční města, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety. Mnoho verzí a velikostí jako 375x812, 412x846, 1152x864, 1280x768, 393x786, širokoúhlé 1366x768, 360x720, 1366x1024, 2560x1600, hi res 2560x1920, 750x1334, 2048x1080, 1680x1050, 375x667, 800x600, 1600x900 atd.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky apod.

Keywords:webové stránky, pro dospělé, M, linky, Webová hry, Browser hry, internetové stránky, kuriozity, V, Chicago city, Vánoční magazín, URL, zeměpis

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, výukové pomůcky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Informace, zábava, důležité informace

Super online kvízy

Zahrajte si super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Patchwork, Osvětlení do oken, Květiny, Ostrava, Jmenovky, Láska nebeská, Vánoční ozdoby, Brambořík, Jídlo, Vánoční filmy, Linecká kolečka, Sám doma, Tablet, Vánoční svařák, Košíčky, Pro děti, Třásně, Hostina, bezlepkové cukroví, Monitor, Televize, Brno, Koleda, Německy, Atmosféra, Vánoční světýlka, Pokrmy, Plzeň, Silvestr, Jmenovka, Svíčky apod.

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kentucky, Washington, Connecticut, New Hampshire, Nebraska, Massachusetts, Arizona, Západní Virginie, New Jersey, Oklahoma, Iowa, Idaho, Aljaška, Wisconsin, Virginie, Texas, Nové Mexiko, Maine, Minnesota, New York, Colorado, Florida, Arkansas, Severní Karolína, Nevada, Maryland atd.

Klíčová slova: Online hry zdarma, Full HD tapety na PC zdarma, webovky, Cestování do USA, Super online kvízy, odkaz, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Arsenal Football sepak bola, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Kliparty pro dokumenty, internet, M

Frky, ftipy, vtípky, černý humor, fórky, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Frky, ftipy, vtípky, černý humor, fórky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy z kategorií O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, O důchodcích, O manželství, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O ekonomech, O škole, O ženách, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, O Somálcích apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Vyzkoušejte nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Akční hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Logické, Závodní moto hry, Postřehové a tak podobně.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Stručný encyklopedický slovník, Přehled souborových přípon, Tapety, pozadí, wallpapers, zadarmo, Biografie slavných osobností, Hry pro kluky, Ozdoby, Nej hry online, Ilustrace, obrázky, Federace USA

Frky, ftipy, vtípky, černý humor, fórky, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Frky, ftipy, vtípky, černý humor, fórky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy z kategorií O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, O důchodcích, O manželství, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O ekonomech, O škole, O ženách, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, O Somálcích apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Vyzkoušejte nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, politici, lékařství, přezdívky, historie, poruchy, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, sport, věda, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, politika, záliby, křesťanství, podnikání a podnikatelé, Spisovatelé a básníci, umělci, státní správa, psychologie, rodinné vztahy atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: psychologie, historie, nadpřirozené osoby, křesťanství, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, školství, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, záliby, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, zločin a právo, přezdívky, lékařství, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, Spisovatelé a básníci, národnost, politika, osobnosti, vlastnosti, státní správa atd.

Klíčová slova: č, tipy, počítače, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zajímavosti, FC Bayern Munich, V, Vlajky států obrázků, Přehled zkratek a akronymů, výukové pomůcky, zábava, Biografie známých osobností, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Překvapení pro tatínka: Maruška přijde s pláčem za otcem, že je v tom. A s význačnou osobou. Otec se zhrozi, snad ne s mistrem? "Ne," říká Maruška, "mistr se mu, když ho uvidí, slušně pokloní." "Tak snad ne s vedoucim odděleni?" "Ne, vedouci se mu také hluboce klaní." "Holka nešťastná, snad ne s ředitelem? Anebo, proboha, s nějakým ministrem?" " Ne, tatinku, ten se mu také každý rok hluboce klaní." "Tak s kým??? S prezidentem?" "Ale ne, ten se mu také chodí často poklonit! S neznámým vojínem."

Blondýnka si v letadle sedne k oknu. Za chvilku přijde takový fešácký chlapík a říká: "Promiňte slečno, ale toto sedadlo je moje...." Blondýnka na to: "Dej si odpich mladej, takový blbý finty znám, tak neotravuj!!!" Chlapík pokrčí rameny a prohodí: "No tak si s tím Boeingem startuj sama, krávo!!!"

Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Další odkazy:

Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení
Tipy na Partnerské weby
Chicago
Odkazy na partnerské weby
Online kasíno a ruleta
Odkazy na zajímavé weby
Fotografie topmodelek
Zajímavé webové stránky
Paris Saint-Germain F.C.
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Mezinárodní den žen

Děkujeme vám za vaši návštěvu.