Partnerské weby, cestování, počítače a internet

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Brambořík, Tablet, Drážďany, Vánoční ubrusy, Adventní svícen, Zima, Milka, Stromeček, Husarské knoflíky, Štóla, Desktop, Monitor, Bůh, Popelka, Tiskárna, Dia, Anglicky, Smrk, Vánoční stromek, Vánoční svícen, Neviňátko, Pokrmy, Jedle, Třásně, Sám doma, Vídeňský punč, Patchwork, Vánoční tapety, Vánoční ozdoby, Vánoční dekorace, Rostliny apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky apod.

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, významné osobnosti, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Továrník, Masový vrah, New Jersey Devils, Vládce, Čech, Upálen, Vůdce, Podnikatelé, Právník, Ministr, Češi, Královna, Esejista, Prezident, Protektorát, Čeští králové, Hokej, Trenérka, Poslanec, Francouz, Slováci, Novinář, Olympijský vítěz, Antropolog, Poslanci, Manýrismus, Komik, Charta 77, Máj, Komunista, Básník, Habsburkové, Válka, Překladatel, Textař, Kladno apod.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, odkaz, Nejlepší školní testy a kvízy, M, Sexy Julia Stiles, zajímavosti, Dopravní značení, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, doporučujeme, Online životopisy, biografie, odkazy, Wallpapers na plochu PC

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, měny, úřady a ministerstva, geocaching, mezinárodní organizace, obecné zkratky, státy usa, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, fyzikální jednotky apod.

Frky, anekdoty, černý humor, fórky, vtípky, kameňáky

Potřebujete se naladit? Frky, anekdoty, černý humor, fórky, vtípky, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Slovácích, O manželství, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O Němcích, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O Somálcích, Vtipné hádanky, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O škole, Vtipy o doktorech, O mužích apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Anekdoty, kameňáky, fórky, frky, ftipy, vtípky

Chcete se pobavit? Anekdoty, kameňáky, fórky, frky, ftipy, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o facebooku, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipné citáty, vtipy o blondýnách apod.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Free game online hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme free game online hry. Naleznete zde Logické, Sportovní, Akční hry, Postřehové, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Keywords:Kliparty pro Office, Nejlepší hry pro dívky, pro dospělé, Seznam zkratek a akronymů, Cindy Crawford, Státní vlaječky, prapory, cestování, weby, Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky, internet, Obrázky na plochu počítače, Online hry zdarma

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Online adventní magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Křesťanství, Jarmark, Advent, Vánoční světýlka, Kinder, Strom, Rumové řezy, Anděl, Vánoční svařák, Vánoční dekorace, Recepty, Pokrmy, Keramický adventní věnec, Třásně, Smrk, Přání, Desktop, Blahopřání, Dia, Špalda, Samolepky, Květiny, Skleněné ozdoby, Adventní věnec, Perníčky, Ostrava, Vídeň, Alkoholový kalendář, Adventní trhy, Mrazík, Láska nebeská apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Letecké simulátory, Auta a závodní, Střílecí hry, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Deskovky, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Strategické onlinovky, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Hannah Montana, Omalovánky, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi apod.

Klíčová slova: Free game online hry, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, humor, Počítačové a deskové strategické válečné hry, A, Online adventní magazín, Americké federální vlajky, Obrázková přání k svátku podle jmen, Hry pro dívky online, webové stránky, zábava, zdroje informací

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hudba, Vánoce a Advent, sport, jídlo a nápoje, láska, halloween, květiny, symboly, mapy, ženy a dívky, zvířata, nápoje, přístroje, náboženství, muži, nástroje a přístroje, ptáci, osobnosti a lidé, zelenina, dopravní prostředky, hmyz, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Síť, cestování, počítače a internet

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, láska, přístroje, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, náboženství, zelenina, věda, stavby, květiny, halloween, zvířata, jídlo a nápoje, mapy, ženy a dívky, symboly, nápoje, sport, hudba, ptáci, auta atd.

Free game online hry

Běžte na free game online hry Webhry jsou rozdělené kategorií: Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Oddechové hry, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Hry s koňmi, Střílecí hry, Omalovánky, Sportovní gamesy, Vaření a smažení apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Obrázky ke stažení - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky ke stažení. vhodné pro smartphone, tablet, mobil, ultrabook, obrazovka počítače, notebook, phablet, displej, PC, počítač, monitor a pro operační systémy Windows 7, Red Hat Linux, Mac, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, Windows XP, Windows 10, Slackware, Android, Linux Mint, Chrome OS. Full HD tapety ke stažení jsou rozdělené kategorií: 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, květiny, kytky, zvířata, wallpapery, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, auta, sportovní pozadí, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, noční města, rostliny, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, hudební tapety, motorky, motocykly, psi a štěňátka. Zvolte si z rozměrů 1024x600, 2160x3840, 1600x900, 750x1334, 360x720, 360x760, 1920x1200, hi res 2560x1920, 2560x1600, 1152x1920, 1366x1024, 1280x800, 854x480, 2560x1440, 1920x1280, HD 1280x720 atd.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie slavných osobností, Seznam vlajek měst České republiky, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Tipy na Vánoční písničky, linky, Stručný encyklopedický slovník, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Cestování po ČR a Evropě, Vlajky jednotlivých států USA, M, zadarmo

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hudba, Vánoce a Advent, sport, jídlo a nápoje, láska, halloween, květiny, symboly, mapy, ženy a dívky, zvířata, nápoje, přístroje, náboženství, muži, nástroje a přístroje, ptáci, osobnosti a lidé, zelenina, dopravní prostředky, hmyz, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Informace, cestování, počítače a internet

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Hry pro dívky online

Zahrajte si hry pro dívky online . V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační hry, Postřehové hry, Akční hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Střílečky, Hry pro děti, Karetní hry, Pro dívky, Strategie, Animace a tak dále.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Moudrosti, moudra, rčení, hlášky, aforismy, přísloví, výroky

Citáty slavných osobností, Moudrosti, moudra, rčení, hlášky, aforismy, přísloví, výroky, . Naleznete zde hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o penězích od různých známých osobností.

Klíčová slova: internetové stránky, multimédia, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Super online kvízy, URL, Kirsten Dunst, počítače, zdarma, výukové pomůcky, Hry pro kluky, kuriozity, Slovník pojmů Co je to?, Biblické omalovánky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pořád nic ...: Jede hokejista vlakem, projedou tunelem a když z něj vlak vyjede, hokejista se podiví: „A nic?” Vlak projede druhý tunel, tma. Sotva se dostane na světlo, hokejista znovu překvapeně prohlásí: „A nic?” Naproti sedící pán už má otázku na jazyku, ale ještě nic neřekne. Třetí tunel, potřetí vlak vyjede, a hokejista už tradičně: „A nic?” Teď už pán řekne, co měl prve namysli: „A co by jako mělo být?” Hokejista vysvětluje: „No, vždycky když jsem na cestě do tunelu, fanoušci mě vyprovázejí obrovským potleskem...”

Blondýna jedoucí v Peugeotu bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi mi dali u té pumpy zkažený vzduch."

Když Pražákům na horách místní horal řekne, že bude bouřka, tak opravdu bude. A je celkem jedno, co na to říká jejich iPhone.

Další odkazy:

Lucy Liu
Linky na partnerské weby
Státní vlajky států světa
Doporučené internetové odkazy
Julia Roberts
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Travel in Europe
Odkazy na užitečné webové stránky
Obrázky k svátku a k jmeninám
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Mary-Kate Olsen

Děkujeme vám za vaši návštěvu.