Tipy na zajímavé weby, zábava, hry, vzdělávání

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Vtipy, vtipné texty, fórky, fóry, kameňáky, vtípky

Chcete se pobavit? Vtipy, vtipné texty, fórky, fóry, kameňáky, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako kameňáky, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipy o metanolu, černý humor, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Pozadí na PC - full HD wallpapers na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC. vhodné pro ultrabook, počítač, notebook, smartphone, obrazovka počítače, mobil, displej, tablet, PC, mobilní telefon, monitor a pro operační systémy Linux Ubuntu, FreeBSD, Windows NT, Windows 10 Mobile, Windows XP, Windows Server 2012, Windows 10, Windows Me, Android, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: hudební tapety, příroda, krajina, auta, květiny, kytky, dopravní prostředky, wallpapery, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, noční města, hry a herní wallpapery, letadla, motorky, motocykly, zvířata, sportovní pozadí, voda a bubliny, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety. Zvolit si můžete z velikostí 412x846, 1920x1280, 1024x768, 320x568, 1600x1200, 2560x1600, 360x760, 360x720, 393x786, 1440x2560, širokoúhlé 1366x768, 854x480, 1536x864, 2048x1080, 360x640, 750x1334 atd.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, Vlajky států USA, pro děti, výukové pomůcky, Fotografie topmodelek, Obrázky na plochu PC, pro dospělé, webovky, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení, info, Online hry zdarma, Vánoční magazín, Hry pro nejmenší online

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, květiny, ovoce, Vánoce a Advent, přístroje, rostliny, jídlo a nápoje, ženy a dívky, nástroje a přístroje, halloween, mapy, symboly, náboženství, sport, hmyz, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, smajlíci a emotikony, stavby, auta, muži atd.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií politici, zločin a právo, školství, státní správa, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, Spisovatelé a básníci, nadpřirozené osoby, rodinné vztahy, profese a zaměstnání, osobnosti, psychologie, mytologie, žurnalisté a novináři, přezdívky, lékařství, křesťanství, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, národnost, historie, poruchy atd.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Keywords:odkaz, zajímavosti, URL, linky, Winona Ryder, Biografie slavných osobností, Prapory regionů a království, Ilustrační obrázky, Fantasy wallpapers, V, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zdarma

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Linux, Blahopřání, Koledy, Pastýř, Santa Claus, Windows, Štóla, Sám doma, Recepty, Filmy, Adventní trhy, Tablet, Samolepky, Vánoční prostírání, Ostrava, Alkoholový kalendář, Stromeček, Zima, Anglicky, Betlém, Lego, Brno, Píseň, Květiny, Slámový adventní věnec, Brambořík, Pozadí, Řetězy, Štědrý večer, PF, Vánoční stromeček apod.

Wallpapers na plochu počítače - tapety na plochu PC

Také doporučujeme: Wallpapers na plochu počítače. vhodné pro phablet, tablet, monitor, počítač, smartphone, mobilní telefon, ultrabook, obrazovka počítače, notebook, PC, displej a pro operační systémy Windows NT, Red Hat Linux, OSX, Chrome OS, Windows 95, Windows XP, Linux Mint, Windows Server 2012, Slackware, Windows 10 Mobile, Linux Fedora. Wallpapery do mobilu jsou přehledně rozdělené do kategorií: širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, Rally, závody aut, fantasy, vesmír, kosmos, Formule 1, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, hmyz a pavouci, květiny, ptáci, sportovní a závodní auta, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, fraktály. Zvolte si z rozměrů 1920x1440, 3200x1800, 2048x1080, 1800x1440, 3200x1200, 360x640, 2048x1536, 1366x768, 360x720, 1440x960, 1920x1080, 800x600, 4800x1200, 1280x854, 1280x960, 1366x1024 atd.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Online web Hry zdarma bez registrace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online web Hry zdarma bez registrace Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Strategie, Klasické, Sportovní, Střílečky, Pro dívky, Závodní, Oddechové, Karetní, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Logické a podobně.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Jižní Karolína, Západní Virginie, Washington, Maine, Ohio, Montana, Kalifornie, Delaware, Severní Dakota, Wyoming, Oklahoma, Georgie, Florida, Massachusetts, Alabama, Oregon, Severní Karolína, Connecticut, Pensylvánie, Illinois, Aljaška, New Jersey, Jižní Dakota, Iowa, Arizona, Minnesota atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Klíčová slova: zadarmo, odkazy, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Romantické zamilované sms vzkazy, weby, Přehled státních vlajek států světa, doporučujeme, Fotografie topmodelek, hyperlinky, M, internetové stránky, Biografie slavných osobností

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: nadpřirozené osoby, přezdívky, psychologie, osobnosti, vlastnosti, profese a zaměstnání, křesťanství, sport, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, zločin a právo, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, politici, herectví, herci a herečky, lékařství, věda, historie, rodinné vztahy, politika, filozofie, umělci atd.

Vtipy, fórky, vtipné texty, anekdoty, ftipy, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, fórky, vtipné texty, anekdoty, ftipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Chucku Norrisovi, O škole, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O zvířátkách, O ekonomech, O ženách, Vtipy o Bohu apod.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, čím prohlížet, jak vytvořit, v čem spustit, jak převést, jak otevřít, v čem upravit, jak konvertovat, kterak editovat, jak spustit, jak importovat soubory následujících typů: písma, fonty, grafiku, dokumenty, spustitelné soubory, šablony dokumentů, internet a web, konfigurační soubory, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, komprimace dat, systémové soubory apod.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Klíčová slova: humor, Přehled států světa a jejich vlajek, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Karl Marx, Adam Smith, Pozadí na PC, Wallpapery na PC ke stažení, Seznam souborových přípon, Associazione Calcio Milan, Městské a obecní prapory obcí ČR, počítače, Online web Hry zdarma bez registrace

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Online web Hry zdarma bez registrace

Zapařte si online web Hry zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Logické, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, V, Webové html5 hry zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Vlajky jednotlivých států USA, Přání k narozeninám, M, Online web Hry zdarma bez registrace, multimédia, Dopravní značení, Prapory českých měst, Wallpapers na plochu počítače, Narozeninová přání a přáníčka, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Problém s překladem: Hele, jak se iránsky řekne "Mohamed je teplouš"?

Přijde chlápek na kopec, zvedne hlavu k nebi a zařve: Bože! Chci slyšeti tvůj názor! Je Facebook škodlivý?! A z nebe se ozve: "Chvilinku, jen dopíšu status.."

Jedna židovská obec najímá nového rabína na základě písemného doporučení od jiné židovské obce, v němž stálo: "Rabbi Finkelstein je jako král Šalamoun, jako Mojžíš, jako Bůh sám." Za týden nato volá předseda obce předsedovi té bývalé rabínovy obce: "Vy prolhanci. Vy podvodníci. Jak jste mohli dát tomuhle parchantovi takové doporučení?" "Jaképak lhaní," odpovídá druhý předseda. "Šalamoun měl taky třista žen. Mojžíš taky koktal. A Bůh se taky nikdy v chrámu neukázal."

Další odkazy:

Wallpapers na plochu moře a oceán
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Natalia Oreiro
Zajímavé internetové odkazy
A.C. Miláno
Odkazy na zajímavé weby
Cristiano Ronaldo football
Naše tipy na užitečné weby
Cayman Islands
Odkazy na partnerské weby
Kyrgyzstan

Děkujeme vám za vaši návštěvu.