Zajímavé odkazy, počítače a internet

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, čím prohlížet, jak importovat, v čem upravit, jak otevřít, v čem spustit, jak exportovat, jak vytvořit, jak přehrát, kterak editovat, čím zobrazit soubory těchto typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, písma, fonty, internet a web, grafiku, spustitelné soubory, dokumenty, konfigurační soubory, komprimace dat, koncovky souborů apod.

Nejlepší online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Karetní, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Střílečky, Klasické, Pro dívky, Bojové online gamesy, Oddechové, Velikonoční hry, Závodní a podobně.

Náš tip, počítače a internet

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Klíčová slova: A, Prapory českých měst, linky, Super free web games zdarma, Omalovánky nejen pro děti, internetové stránky, multimédia, zajímavosti, Obrázky k vybarvení, Seznam vlajek měst České republiky, Online hry zdarma, odkazy, Nejhranější online hry zdarma

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Super free web games zdarma

Zkuste super free web games zdarma . Mj. na webu naleznete Strategie, Pro dívky, Závody aut, Stolní a deskové hry, Animace, Bojové hry, Logické hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Akční hry, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Adventury, Relaxační hry a tak dále.

Online vánoční webzine - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom se podívejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Monitor, Windows, Vánoční dekorace, Štóla, Obrazovka, Písnička, Adventní neděle, Husarské knoflíky, Jmelí, Kavkazská jedle, Vánoční světýlka, Alkoholový kalendář, Dia, Sněhová vločka, Striezelmarkt, Samolepky, Staroměstské náměstí, Vánoční koule, Vánoce, Pastýř, Vánoční ozdoby, Vánoční hvězda, Vánoční tapety, Sněhulák, Ostrava, Linecká kolečka, Květiny, Svíčky, Slámový adventní věnec, Plocha, Papírový vánoční stromek apod.

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Vaření a smažení, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Oddechové hry, Hry s koňmi, Střílecí hry, Auta a závodní, Adventury, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Barbie hry, Sportovní gamesy apod.

Keywords:info, výukové pomůcky, URL, Dopravní značení, Sexy Gwen Stephanie, Ilustrace, obrázky, Biografie slavných osobností, Nejhranější online hry zdarma, Anastacia, ú, H, Obrázky na plochu počítače

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Havaj, New Hampshire, New York, Illinois, Aljaška, Kalifornie, Minnesota, Kentucky, Wyoming, Montana, Massachusetts, Michigan, Pensylvánie, Virginie, Washington, Alabama, Utah, Delaware, Tennessee, Florida, Oklahoma, Nebraska, Ohio, Texas, Západní Virginie, Severní Karolína atd.

Internet, síť, počítače a internet

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj apod.

Nejhranější online hry zdarma

Běžte na nejhranější online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Karetní hry, Akční hry, Postřehové, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Logické, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: Přehled států světa a jejich vlajek, F, Obrázky, kliparty, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, Přehled formátů souborů, Vše o Vánocích, Vlajky spojených států amerických, Manchester United fotbal Anglie, odkaz, Hry pro nejmenší online, Prapory regionů a království, doporučujeme

Vlajky spojených států amerických

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Vermont, Nebraska, New Jersey, Georgie, New York, Maryland, Ohio, Jižní Karolína, Virginie, Severní Dakota, Kalifornie, Washington, Indiana, Rhode Island, Louisiana, Arizona, Nové Mexiko, Connecticut, Missouri, Florida, Jižní Dakota, New Hampshire, Texas, Alabama, Maine, Havaj atd.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Anekdoty, černý humor, fóry, fórky, vtipy, frky

Chcete se uvolnit? Anekdoty, černý humor, fóry, fórky, vtipy, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O mužích, O škole, O důchodcích, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O ženách, O Windows, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O Chucku Norrisovi apod.

World wide web, internet, počítače a internet

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií počítače, technika, filozofie, matematika, nápoje, věda, politika, lékařství a medicína, latina, ekonomie a ekonomika, příroda, hardware, sport, zkratky, náboženství a křesťanství, fyzika, český jazyk, jídlo, kultura, nemoce, rostliny, materiály, školství, bankovnictví atd.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Logické, Strategie, strategické hry, Postřehové, Závodní moto hry, Sportovní, Karetní hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: filozofie, psychologie, historie, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, záliby, státní správa, osobnosti, poruchy, žurnalisté a novináři, přezdívky, školství, politika, sport, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, mytologie, vlastnosti, zločin a právo, národnost, lékařství atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, cestování, Online zeměpisné testy zdarma, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, webové stránky, Webové html5 hry zdarma, webovky, Poker karetní hra, weby, volný čas, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Vlajky spojených států amerických

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Vermont, Nebraska, New Jersey, Georgie, New York, Maryland, Ohio, Jižní Karolína, Virginie, Severní Dakota, Kalifornie, Washington, Indiana, Rhode Island, Louisiana, Arizona, Nové Mexiko, Connecticut, Missouri, Florida, Jižní Dakota, New Hampshire, Texas, Alabama, Maine, Havaj atd.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Anekdoty, černý humor, fóry, fórky, vtipy, frky

Chcete se uvolnit? Anekdoty, černý humor, fóry, fórky, vtipy, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O mužích, O škole, O důchodcích, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O ženách, O Windows, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O Chucku Norrisovi apod.

Síť, počítače a internet

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Obrázky na plochu počítače - full HD wallpapery ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na plochu počítače. doporučujeme pro obrazovka počítače, tablet, smartphone, ultrabook, notebook, počítač, mobilní telefon, displej, PC, phablet, monitor a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Windows Me, Mac, Microsoft Windows 8, Lubuntu, Android, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Java ME, macOS. Pozadí na plochu počítače z kategorií květiny, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, zvířata, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, fraktály, armáda, válka, zbraně, Formule 1, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, motorky, velkoměsta a noční život, ptáci, vesmír, kosmos. Zvolte si z rozměrů 768x1024, 1600x1200, 1366x1024, 2560x1920, 1024x600, 750x1334, 2048x1080, 1920x1080 Full HD, 1600x900, 360x720, 854x480, 320x568, 1280x768, 1680x1050, 1920x1280, 1200x1920 atd.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: Antarktidy, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, země jižní Asie, země východní Asie apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Stručný slovník pojmů a termínů, počítače, V, Staré hry online, Cristiano Ronaldo, Biografie slavných osobností, internet, pro děti, Státní vlajky států světa, Obrázky na plochu počítače, Online vánoční webzine, Egypt, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Doporučení: Jedna židovská obec najímá nového rabína na základě písemného doporučení od jiné židovské obce, v němž stálo: "Rabbi Finkelstein je jako král Šalamoun, jako Mojžíš, jako Bůh sám." Za týden nato volá předseda obce předsedovi té bývalé rabínovy obce: "Vy prolhanci. Vy podvodníci. Jak jste mohli dát tomuhle parchantovi takové doporučení?" "Jaképak lhaní," odpovídá druhý předseda. "Šalamoun měl taky třista žen. Mojžíš taky koktal. A Bůh se taky nikdy v chrámu neukázal."

Jaké dva zvuky se ozývají z Pražského hradu? 1) respirátor 2) vibrátor

Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Další odkazy:

Arsenal Football England
Odkazy na partnerské weby
Fotografie topmodelek
Zajímavé linky na nejrůznější weby
World Flags
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Fotografie topmodelek
Odkazy na zajímavé weby
Alyson Hannigan
Odkazy na užitečné webové stránky
Liberecký kraj

Děkujeme vám za vaši návštěvu.