Zajímavé odkazy, hry i všeobecné informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: cizí jazyky, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Online životopisy, biografie - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, herci a herečky, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pedagog, Husité, Philadelphia Flyers, Charta 77, Lord, Boston Bruins, Prezidenti, KSČ, Komunista, Atentát, Překladatel, Esejista, Češi, Nobelova cena, Textařka, Historik, Hokej, Faraon, Skladatel, Obchodník, Maršál, Ital, Generalissimus, Žhavé výstřely, Ministři, Egypt, Druhá světová válka, Hudebnice, Hejtmani, Voják, Zpěvačky, Mim, Mluvčí, Upálen, Křesťanství, Podnikatelé apod.

Tapety na PC ke stažení - wallpapers na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na PC ke stažení. můžete využít v monitor, ultrabook, tablet, smartphone, phablet, displej, PC, obrazovka počítače, počítač, notebook, mobil a pro operační systémy FreeBSD, OSX, Windows Me, Linux Xubuntu, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, Windows 98, SUSE Linux, Windows XP, Windows 2000, Windows 95. Full HD pozadí ke stažení jsou rozdělené kategorií: vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, příroda, krajina, auta, zvířata, hry a herní wallpapery, noční města, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, sportovní pozadí, budovy a stavby, wallpapery, rostliny, motorky, motocykly. Dostupné velikosti jsou 768x1024, 1280x854, 360x640, 1800x1440, širokoúhlé 1366x768, 1080x1800, 360x760, 375x812, hi res 2560x1920, HD 1280x720, 360x720, 2560x2048, 1280x768, 320x568, 1440x900, 1920x1200 atd.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Alabama, Michigan, Aljaška, Nové Mexiko, Maine, Maryland, Florida, Ohio, Jižní Karolína, Georgie, Colorado, Arkansas, Texas, Západní Virginie, Havaj, Kansas, Mississippi, Montana, Indiana, Wyoming, Delaware, Jižní Dakota, Virginie, Arizona, Missouri, Idaho atd.

Klíčová slova: weby, internetové stránky, Superhry a hry online zdarma, info, Obrázek Blondýna, Hry pro nejmenší online, Wallpapers na PC, Wallpapers na plochu počítače, Thierry Henry, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Dopravní značky, Vlajky amerických států USA, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Motta, moudra, rčení, výroky, hlášky, úsloví, moudrosti

Slavné citáty, Motta, moudra, rčení, výroky, hlášky, úsloví, moudrosti, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií počítače, bankovnictví, chemie, latina, rostliny, náboženství a křesťanství, literatura, hardware, různé, internet, účetnictví, technika, filozofie, sport, matematika, příroda, jídlo, nemoce, cestování, lékařství a medicína, materiály, zločin a právo, psychologie, ekonomie a ekonomika atd.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, Antarktidy, země Afriky, země střední Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země východní Asie apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Keywords:odkaz, Kliparty zdarma ke stažení, Přehled zkratek a akronymů, Přehled přípon a koncovek souborů, Obrázky k vytištění a vybarvení, Seznam přípon a koncovek souborů, linky, počítače, Examen, evaluación estudiantil, Principio, Trampas o fraudes, hyperlinky, Státní prapory zemí světa, ú

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako výstražné značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, dopravní zařízení apod.

Síť, hry i všeobecné informace
Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, Online životopisy, biografie, cestování, Kelly Clarkson, multimédia, Nej hry online, Super free web games zdarma, Online tetris hry zdarma, internet, webové stránky, Obrázky vlajek států světa, V

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Fórky, vtípky, ftipy, černý humor, frky, anekdoty

Potřebujete se uvolnit? Fórky, vtípky, ftipy, černý humor, frky, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, Frky ze života, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Frky o tchýních, O škole, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O mužích, O Windows, O ženách apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Informace, hry i všeobecné informace

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, náboženství, muži, auta, ovoce, zvířata, halloween, Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, ženy a dívky, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, nápoje, smajlíci a emotikony, ptáci, rostliny, sport, hmyz, květiny, hudba atd.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma . Naleznete zde Karetní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Sportovní, Závodní, Klasické, Logické, Stolní hry a deskovky, Strategie, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Pro dívky a podobně.

Vtipy, ftipy, fórky, vtípky, fóry, frky

Chcete se pobavit? Vtipy, ftipy, fórky, vtípky, fóry, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, kameňáky, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, černý humor, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipné básničky apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, hmyz, ptáci, náboženství, láska, rostliny, halloween, květiny, ovoce, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, stavby, muži, mapy, zelenina, ženy a dívky, věda, nápoje atd.

Vlajky amerických států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kansas, Jižní Dakota, Tennessee, Connecticut, New Jersey, Washington, Florida, Indiana, Rhode Island, Kentucky, Maine, Idaho, Illinois, Havaj, Ohio, Vermont, Wyoming, Massachusetts, Aljaška, Oklahoma, New Hampshire, Texas, Alabama, Georgie, Pensylvánie, Západní Virginie atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, V, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online hry zdarma, zadarmo, volný čas, humor, Mexico, Kliparty pro dokumenty, Online zeměpisné testy zdarma, zajímavosti

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Fórky, vtípky, ftipy, černý humor, frky, anekdoty

Potřebujete se uvolnit? Fórky, vtípky, ftipy, černý humor, frky, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, Frky ze života, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Frky o tchýních, O škole, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O mužích, O Windows, O ženách apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Náš tip, hry i všeobecné informace

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční koledy, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Řetězy, Sněhová vločka, Vánoční stromeček, Skleněné ozdoby, Láska nebeská, Ježíšek, Advent, Vánoční tapety, Vánoční stromek, Písnička, Pozadí, Obrazovka, Recepty, Vánoční ozdoby, Text, Anglicky, Přáníčko, Alkoholový kalendář, Staroměstské náměstí, Plocha, Špalda, Vánoční trhy, Píseň, Tichá noc, Betlém, Omalovánky, Jmenovky, Koledy, Borovice, Vídeňský punč, Blahopřání apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Klíčová slova: Super online kvízy, školství, Seznam vlajek měst České republiky, URL, odkazy, Pozadí Vesmír na plochu, Tapety na PC ke stažení, Vlajky států USA, Online adventní magazín, zdroje informací, výukové pomůcky, Online hry zdarma, Sexy Winona Ryder, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Tady žádní kanibalové nejsou: V téhle části Afriky lidojedi nežijou.

Můj penis ve skutečnosti už jednou v Guinnessově knize rekordu byl. Bohužel to opravdu nakrklo knihovnici, která mě z knihovny hned vyhodila.

Když Tě holka nemá ráda, stačí prdel kamaráda.

Další odkazy:

World countries flags
Naše tipy na zajímavé stránky
Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám
Zajímavé webové stránky
FC Barcelona
Odkazy na užitečné webové stránky
Zhang Ziyi
Naše tipy na užitečné weby
Obrázky k vybarvení
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Vlajka Dominikánské republiky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.