Dále doporučujeme pro děti i dospělé

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na PC zdarma ke stažení. můžete využít v monitor, PC, displej, tablet, ultrabook, notebook, počítač, obrazovka počítače, mobil, phablet, smartphone a pro operační systémy Slackware, Windows 2000, Mac, Windows 7, Windows 98, Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, SUSE Linux, Windows 95. Wallpapery na plochu PC jsou rozdělené kategorií: Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, free wallpapers, nature - příroda, motorky, vesmír, kosmos, Formule 1, fantasy, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, fraktály, květiny, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, tenisté a tenistky. Mnoho verzí a velikostí jako 1536x2048, 375x812, 1024x768, 2560x1600, 1280x768, 360x720, 4800x1200, 3200x1200, 800x600, 640x480, 1600x900, 2560x2048, 320x568, 360x640, 2160x3840, 2048x1536 atd.

Frky, vtípky, fóry, vtipy, anekdoty, ftipy

Potřebujete se naladit? Frky, vtípky, fóry, vtipy, anekdoty, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O ekonomech, O Slovácích, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, O gayích a homosexuálech, O ženách, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O Somálcích, Vtipné hádanky, O manželství, Frky o tchýních apod.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, v čem spustit, jak konvertovat, kterak editovat, jak importovat, v čem upravit, jak převést, jak vytvořit, čím zobrazit, jak přehrát, jak spustit soubory z následujících kategorií: systémové soubory, spustitelné soubory, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, hudební audio soubory, koncovky souborů, internet a web, video soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, konfigurační soubory apod.

Informace pro děti i dospělé

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, kuriozity, Online hry pro děti zdarma, Dopravní značení, Antistresové omalovánky, školství, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, F, Sexy Christina ricci, Adventní magazín, weby, Adventní magazín, zdroje informací

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Vtipy, fórky, fóry, anekdoty, vtípky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, fórky, fóry, anekdoty, vtípky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, kameňáky, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipné hádanky, černý humor, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipné básničky apod.

Internet, síť pro děti i dospělé

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Keywords:Wallpapery na plochu PC, tipy, info, Online testy zdarma bez registrace, Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport, počítače, Obrázky a kliparty zdarma, doporučujeme, Jak spořit a vytvářet úspory?, Obrázky na PC ke stažení, linky, Databáze osobností Kdo je to?

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Obrázky na PC ke stažení - full HD tapety na PC zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na PC ke stažení. můžete využít v smartphone, displej, PC, mobil, počítač, notebook, monitor, phablet, tablet, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Linux Mint, SUSE Linux, Windows Server 2012, Windows XP, Lubuntu, Red Hat Linux, Windows 7, Android, Windows 10 Mobile, Mac. Tapety na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, wallpapery, sportovní pozadí, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, jídlo a nápoje, příroda, krajina, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, motorky, motocykly, zvířata, rostliny, noční města, operační systémy, Windows. Dostupné velikosti jsou 1080x1800, 1920x1440, 360x760, 1920x1200, 1600x2560, 1440x900, 2160x3840, 1024x768, 375x667, HD 1280x720, 2560x1600, 750x1334, 1152x768, 854x480, 1536x2560, 2560x2048 atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ptáci, přístroje, muži, ovoce, nástroje a přístroje, mapy, symboly, věda, nápoje, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, auta, zvířata, dopravní prostředky, láska, květiny, rostliny, zelenina, smajlíci a emotikony, stavby, ženy a dívky, sport, hmyz atd.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Online hry pro děti zdarma

Běžte na online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Závodní, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Klasické, Bojové online gamesy, Střílečky, Pro dívky, parkování - parkovačky, Oddechové, Velikonoční hry a podobně.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Vybírejte z kategorií online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Klíčová slova: volný čas, Vlajky států obrázků, pro děti, Juventus FC, Slovník pojmů Co je to?, zeměpis, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Andrés Iniesta, Vlajky států USA, Nejlepší hry pro dívky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, odkaz

Adventní magazín - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Láska nebeská, Jedle, Tiskárna, Špalda, Vánoční punč, Vánoční svařák, Osvětlení, Vánoční tapety, Televize, Adventní neděle, K Vytisknutí, Řetězy, Šišky, Popelka, Vánoční filmy, Jmelí, Wallpaper, Pro děti, Kameňák, Korálky, Tablet, Hostina, Vánoce, Vídeň, Smrk, Štóla, Vánoční ubrusy, Brno, Sněhová vločka, Kuba, Advent apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Náš tip pro děti i dospělé

Výroky, rčení, moudra, úsloví, hlášky, myšlenky, bonmoty

Slavné citáty, Výroky, rčení, moudra, úsloví, hlášky, myšlenky, bonmoty, . Naleznete zde citáty o ženách, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, země Severní Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky apod.

Nejlepší hry pro dívky

Zapařte si nejlepší hry pro dívky Vybírejte z kategorií Farmářské hry, Adventury, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Omalovánky, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Deskovky, Logické hry, Oblíkačky, Hannah Montana, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Strategické onlinovky apod.

Adventní magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční filmy, adventní všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Obrazovka, Vídeňský punč, Zima, Papírový vánoční stromek, Adventní neděle, Křesťanství, SMS, Zdraví, Dárky, Papírové ozdoby, Jmenovka, Staroměstské náměstí, Písnička, Vánoční ozdoby, Anděl, Monitor, Kavkazská jedle, Vánoční stromeček, Štědrý den, PF, Recepty, Plzeň, Dia, K Vytisknutí, Lindt, Hostina, Jedle, Vánoční prostírání, Kameňák, Svíčky, Kuba apod.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, Životopisy slavných osobností, humor, Dubai, Super free web games zdarma, Online hry pro děti zdarma, Hry pro kluky, Natalie Portman, cestování, internet, Nejlepší online hry zdarma

Adventní magazín - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Láska nebeská, Jedle, Tiskárna, Špalda, Vánoční punč, Vánoční svařák, Osvětlení, Vánoční tapety, Televize, Adventní neděle, K Vytisknutí, Řetězy, Šišky, Popelka, Vánoční filmy, Jmelí, Wallpaper, Pro děti, Kameňák, Korálky, Tablet, Hostina, Vánoce, Vídeň, Smrk, Štóla, Vánoční ubrusy, Brno, Sněhová vločka, Kuba, Advent apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Super free web games zdarma

Zkuste super free web games zdarma. Vybírejte z kategorií Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Logické, Bojové gamesy, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Klíčová slova: Pozadí na PC zdarma ke stažení, V, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zadarmo, zdarma, Vlajky afrických zemí, Obrázky zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Přehled zkratek a akronymů, Nejlepší zeměpisné kvízy, hyperlinky, multimédia, Sexy Catherine Zeta-Jones, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Svatba: V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Další odkazy:

Sexy Gábina Partyšová
Tipy na zajímavé weby
Alyssa Milano
Tipy na Partnerské weby
Dubai city
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Biografie Angelina Jolie
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Karlovarský kraj
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Hudební tapetky na PC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.