Naše tipy, inspirace pro volný čas

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online . Mj. na webu naleznete Adventury, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Logické hry, Sportovní hry, Střílečky, Závody aut, Animace, Hry pro děti, Strategie a tak dále.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, v čem spustit, čím zobrazit, jak spustit, jak otevřít, jak exportovat, v čem upravit, kterak editovat, jak vytvořit, čím prohlížet, jak přehrát soubory následujících typů: video soubory, obrazy disků, písma, fonty, šablony dokumentů, systémové soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, dokumenty, grafiku, konfigurační soubory, hudební audio soubory, internet a web apod.

Síť, inspirace pro volný čas

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Boston Bruins, Československo, Brno, Zpěvák, Historik, Dallas Stars, Slováci, Diplomat, Nežijící, Česká královna, Zlatý slavík, Avangard Omsk, Generalissimus, Právník, Fotograf, Pop, Vrah, ČSSD, Válka, Ministr zahraničí, HIV pozitivní, Ital, Antropolog, Francouz, Máj, Sci-fi, Kněz, Pittsburgh Penguins, Druhá světová válka, Masový vrah, Prezident USA, Olympijský vítěz, Křesťanství, Komunista, Komik, Olympiáda apod.

Klíčová slova: URL, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online adventní magazín, Vlajky jednotlivých států USA, FC Bayern Munich, V, kuriozity, Free game online hry, Fotky Elisha Cuthbert, Státní vlaječky, prapory, Webové online hry zdarma, Nejhranější hry online, zeměpis

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií internet, náboženství a křesťanství, český jazyk, školství, technika, latina, politika, příroda, nástroje, různé, sport, hardware, chemie, cestování, účetnictví, fyzika, nápoje, rostliny, kultura, bankovnictví, software, materiály, jídlo, lékařství a medicína atd.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Onlinovky zdarma

Všem hráčům doporučujeme onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Deskovky, Oddechové hry, Barbie hry, Hannah Montana, Oblíkačky, Hry s koňmi, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Keywords:zadarmo, volný čas, info, výukové pomůcky, Přáníčka a obrázky k svátku, Přehled formátů souborů, pro děti, Biografie známých osobností, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, školství, zábava, Full HD pozadí na PC

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, hudební zkratky, mezinárodní organizace, okresy České republiky, geocaching, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, státy usa, měny, obecné zkratky apod.

Vlajky jednotlivých států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Idaho, Oklahoma, Jižní Karolína, Wisconsin, New Jersey, Illinois, Severní Dakota, Nebraska, Havaj, Michigan, Texas, Colorado, Severní Karolína, Kansas, Missouri, Maine, Washington, Louisiana, Delaware, Kalifornie, Kentucky, Maryland, Florida, Virginie, Ohio, Alabama atd.

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Utah, Pensylvánie, Minnesota, Missouri, Texas, New York, Montana, Michigan, Nevada, Louisiana, Mississippi, Maine, Západní Virginie, Havaj, Alabama, Kansas, Tennessee, Oregon, New Jersey, Kalifornie, Illinois, Jižní Dakota, Nové Mexiko, Kentucky, Rhode Island, Georgie atd.

Informace, inspirace pro volný čas

Moudrosti, výroky, rčení, moudra, aforismy, myšlenky, přísloví

Citáty slavných, Moudrosti, výroky, rčení, moudra, aforismy, myšlenky, přísloví, z kategorií hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o ženách od různých známých osobností.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Klíčová slova: humor, odkaz, Nejhranější online testy a kvízy, Úspory a spoření, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Kliparty pro dokumenty, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, multimédia, PC pozadí pro Windows, Nejlepší online hry zdarma, Onlinovky zdarma

Moudrosti, úsloví, hlášky, rčení, přísloví, bonmoty, moudra

Slavné citáty, Moudrosti, úsloví, hlášky, rčení, přísloví, bonmoty, moudra, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, výstražné značky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dopravní zařízení apod.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, vojenské hodnosti, obecné zkratky, fyzikální jednotky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, geocaching, politické strany a hnutí, státy usa, okresy České republiky, úřady a ministerstva apod.

Klíčová slova: počítače, odkazy, tipy, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, zdarma, K, M, Sexy Erika Eleniak, Hry pro kluky, internet, linky

Moudrosti, úsloví, hlášky, rčení, přísloví, bonmoty, moudra

Slavné citáty, Moudrosti, úsloví, hlášky, rčení, přísloví, bonmoty, moudra, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy apod.

Obrázky ke stažení - tapety na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky ke stažení. vhodné pro smartphone, displej, monitor, obrazovka počítače, mobilní telefon, ultrabook, mobil, phablet, PC, tablet, notebook a pro operační systémy Windows Server 2012, Windows NT, Microsoft Windows Vista, Windows 95, Windows 7, Windows 2000, Windows XP, Linux Fedora, Chrome OS, Linux Ubuntu, Windows 10. Pozadí na PC zdarma ke stažení z kategorií zvířata, květiny, sportovní a závodní auta, free wallpapers, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, fraktály, armáda, válka, zbraně, ptáci, vesmír, kosmos, Formule 1, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, motorky, fantasy. Dostupné velikosti jsou 1536x2560, 1152x1920, 2560x1600, 640x480, 768x1024, 1920x1200, 1600x2560, Full HD 1080x1920, 1080x1800, 750x1334, 1920x1440, 2160x3840, 320x568, 375x667, 2560x1440, 2048x1080 atd.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční tapety, SMS, Jmelí, Historické ozdoby, Svíčky, Sám doma, Jídlo, Řetězy, Přáníčko, Křesťanství, Vykrajovátka, Vinná klobása, Sněhová vločka, Ježíšek, Václavské náměstí, Perníčky, Betlém, Vánoční trhy, Kavkazská jedle, Dárky, bezlepkové cukroví, Vánoční ubrusy, Cesmína, Plocha, Vánoční stromek, PF, Písnička, Pokrmy, Ostrava, Tichá noc, Santa apod.

Klíčová slova: Vše o Vánocích, Ilustrace, obrázky, Prapory českých měst, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, M, Fantasy wallpapers, doporučujeme, webové stránky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Seznam přípon a koncovek souborů, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, weby, Uganda, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Zatracený tik: Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Kolik blondýnek je potřeba na zašroubování žárovky? 1) Ech, co je to žárovka? 2) Jedna. Podrží žárovku a svět se kolem ní točí. 3) Dvě. Jedna podrží dietní kolu a druhá zakřičí: "Tatíííí!"

Další odkazy:

Charlize Theron
Naše tipy na užitečné weby
Přání k svátku podle jmen
Doporučené odkazy
Freeware
Odkazy na užitečné webové stránky
Thierry Henry
Zajímavé webové stránky
FC Barcelona
Tipy na zajímavé weby
Alyssa Milano

Děkujeme vám za vaši návštěvu.