Tipy na zajímavé weby, hry, cestování, všeobecné informace

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Super free web games zdarma

Zkuste super free web games zdarma Vybírejte z kategorií Strategie, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, parkování - parkovačky, Oddechové, Klasické, Pro dívky, Karetní, Velikonoční hry a podobně.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: internetové domény 1. řádu, týmy NHL, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, okresy České republiky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, politické strany a hnutí, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, geocaching apod.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Motta, hlášky, výroky, bonmoty, moudrosti, rčení, aforismy

Slavné citáty, Motta, hlášky, výroky, bonmoty, moudrosti, rčení, aforismy, . Naleznete zde citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o dobru od různých známých osobností.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Klíčová slova: Wallpapers na plochu počítače, Vlajky amerických států USA, doporučujeme, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Eliza Dushku celebrity, internet, Full HD wallpapers na PC, Dopravní značení, Selena Gomez, Online adventní magazín, Super online kvízy, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, Sportovní hry, Bojové hry, Adventury, Relaxační hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Akční hry, Animace, Pro dívky, Střílečky, Logické hry, Karetní hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Vlajky amerických států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Louisiana, Nové Mexiko, Pensylvánie, Iowa, Maine, Virginie, Minnesota, Oklahoma, Arizona, New Hampshire, Kalifornie, Idaho, Colorado, Indiana, Arkansas, Jižní Dakota, Jižní Karolína, Mississippi, Oregon, Nebraska, Utah, Massachusetts, Delaware, Missouri, Nevada, New Jersey atd.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země východní Asie, země jižní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země Afriky apod.

Keywords:Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online hry pro děti zdarma, tipy, odkazy, Svátky, jmeniny, kalendář, Vlajky států a zemí světa, zeměpis, Městské a obecní prapory obcí ČR, Omalovánky a vymalovánky, Životopisy osobností, webové stránky, Kliparty zdarma

Fórky, černý humor, vtípky, kameňáky, frky, fóry

Potřebujete se naladit? Fórky, černý humor, vtípky, kameňáky, frky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O manželství, Frky ze života, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, Vtipy o policajtech, O důchodcích, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, O ekonomech, O Windows, O Němcích, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: počítače, věda, zločin a právo, sport, příroda, český jazyk, latina, hardware, ekonomie a ekonomika, psychologie, software, politika, nemoce, nástroje, literatura, náboženství a křesťanství, materiály, kultura, filozofie, bankovnictví, rostliny, jídlo, různé, cestování atd.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, dopravní zařízení apod.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, muži, přístroje, ženy a dívky, halloween, mapy, nápoje, dopravní prostředky, rostliny, sport, stavby, auta, ptáci, hudba, ovoce, smajlíci a emotikony, symboly, osobnosti a lidé, zelenina, květiny atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak otevřít, kterak editovat, v čem upravit, jak vytvořit, v čem spustit, jak konvertovat, čím prohlížet, jak importovat, jak spustit, jak přehrát soubory následujících typů: internet a web, systémové soubory, spustitelné soubory, grafiku, hudební audio soubory, obrazy disků, komprimace dat, šablony dokumentů, koncovky souborů, dokumenty, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Klíčová slova: pro děti, Staré hry online, Wallpapery na plochu PC, Pejsci na plochu PC ke stažení, odkaz, Kliparty pro dokumenty, počítače, Pozadí Vesmír na plochu, zajímavosti, školství, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, kuriozity

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Klíčová slova: Online testy a kvízy zdarma, Dopravní značky, hyperlinky, Lady Gaga naked, Vánoční magazín, webovky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Kliparty a obrázky, Stručný encyklopedický slovník, weby, internetové stránky

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina apod.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie atd.

Moudrosti, rčení, přísloví, bonmoty, moudra, výroky, hlášky

Slavné citáty, Moudrosti, rčení, přísloví, bonmoty, moudra, výroky, hlášky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Klíčová slova: Staré hry online, Databáze osobností Kdo je to?, zdroje informací, Přehled přípon a koncovek souborů, F, Kubánská vlajka, výukové pomůcky, multimédia, Vlajky států a zemí světa, Seznam zkratek a akronymů, Životopisy osobností, zadarmo, Cristiano Ronaldo, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Bez obav!: Neboj, není nabitá!

Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.

Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Další odkazy:

Obrázky k svátku a k jmeninám
Tipy na Partnerské weby
Sexy Laetitia Casta
Tipy na užitečné weby
Blahopřání nejen k narození miminka
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce
Partnerské internetové stránky
Fotografie Alicia Keys
Doporučené internetové odkazy
Fotky Lucy Liu

Děkujeme vám za vaši návštěvu.