Zajímavé odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Frky, anekdoty, vtípky, vtipy, fórky, ftipy

Chcete se pobavit? Frky, anekdoty, vtípky, vtipy, fórky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, kameňáky, vtipné hádanky, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice apod.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - obrázky ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro obrazovka počítače, mobil, mobilní telefon, phablet, smartphone, počítač, ultrabook, tablet, displej, monitor, notebook a pro operační systémy Linux Xubuntu, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), Java ME, Windows 95, BlackBerry OS, Windows Me, Windows Server 2012, Windows 98, Android, Slackware. Obrázky na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: dopravní prostředky, voda a bubliny, zvířata, wallpapery, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, auta, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, letadla, hudební tapety, psi a štěňátka. Stahujte ve velikostech 1200x1920, 1920x1080 Full HD, Full HD 1080x1920, 360x720, 1152x864, 1280x960, 800x600, 1280x854, 2560x1440, 750x1334, 1024x600, 412x846, 1280x1024, 375x812, hi res 2560x1920, 1920x1280 atd.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, Wyoming, Louisiana, Texas, Indiana, Minnesota, Nebraska, Idaho, Nevada, Missouri, Havaj, Michigan, Colorado, Jižní Dakota, Aljaška, New York, Nové Mexiko, Mississippi, Montana, Vermont, Severní Karolína, Utah, Illinois, Georgie, Arizona, Arkansas atd.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, zelenina, hmyz, náboženství, květiny, nápoje, hudba, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, stavby, jídlo a nápoje, auta, láska, věda, muži, osobnosti a lidé, přístroje, sport, rostliny, mapy, halloween atd.

Klíčová slova: zdroje informací, M, Dopravní značení, webové stránky, FC Bayern München football, Super online kvízy, Obrázky, kliparty, zeměpis, Athletic Bilbao, Obrázky, kliparty, volný čas, kuriozity, Seznam zkratek a akronymů

Staré hry online

Vyzkoušejte staré hry online . Mj. na webu naleznete Sportovní hry, Akční hry, Střílečky, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Karetní hry, Animace, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Závody aut, Pro dívky, Logické hry, Hry pro děti a tak dále.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Vtípky, ftipy, anekdoty, frky, vtipy, vtipné texty

Chcete se pobavit? Vtípky, ftipy, anekdoty, frky, vtipy, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O mužích, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O škole, O Němcích, Frky o tchýních, O ženách, Vtipné hádanky, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Frky ze života, O manželství, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Keywords:Superhry a hry online zdarma, cestování, B, zajímavosti, Vlajky všech zemí světa, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zdarma, Staré hry online, Romulus Remus, Online vánoční webzine, URL, doporučujeme

Online vánoční webzine - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční filmy, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční přání, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Šišky, Koledy, Kavkazská jedle, Píseň, Lindt, Košíčky, Pokrmy, Vánoční stromeček, Svíčky, Dárky, Brno, Francouzsky, Vánoční filmy, Vánoční svařák, Samolepky, Vánoční ozdoby, Koleda, Jezulátko, Drážďany, Korálky, Tiskárna, Desktop, Vánoční kaktus, SMS, Sněhulák, Anděl, Wallpaper, Vykrajovátka, Květiny, Vánoční hvězda, Štěstí apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Obrázky na plochu počítače - pozadí na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na plochu počítače. doporučujeme pro počítač, ultrabook, notebook, mobil, monitor, obrazovka počítače, mobilní telefon, tablet, displej, phablet, PC a pro operační systémy Windows 7, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Windows 10, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Windows NT, OSX, macOS, Red Hat Linux. Pozadí na tablet z kategorií květiny, kytky, auta, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, zvířata, rostliny, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, wallpapery, příroda, krajina, sportovní pozadí, hudební tapety, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, noční města. Zvolit si můžete z velikostí 1920x1440, 1280x960, 1536x864, 2560x2048, 1280x1024, 800x1280, 1280x768, 1280x854, 2048x1080, 1200x1920, HD 1280x720, 1440x960, 1152x768, 2560x1600, Full HD 1080x1920, 1680x1050 atd.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nejhranější hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější hry online. Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové, Logické, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Sportovní, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako umělci a umělkyně, herci a herečky, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: KSČ, Brno, Imitátor, ČSSD, Komik, Poslanci, Atentát, Životopis, Královna, Svatý, Továrník, Habsburkové, Pittsburgh Penguins, Normalizace, Slováci, Filozof, Zpěvačky, Generalissimus, Boston Bruins, Francie, Kancléř, Manýrismus, Válka, AIDS, Slovenští prezidenti, Trenérka, Obchodník, Vojevůdce, Ministr zahraničí, Avangard Omsk, Spisovatel, Zlatý slavík, Komunista, Antropolog, Máj, Dramatik apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online hry pro děti zdarma, Prapory českých měst, Sara Shimada, Online adventní magazín, Seznam přípon a koncovek souborů, odkazy, Real Madryt CF, Seznam zkratek a akronymů, internetové stránky, Staré hry online, Dopravní značky

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Moudra, rčení, motta, úsloví, myšlenky, hlášky, výroky

Citáty slavných osobností, Moudra, rčení, motta, úsloví, myšlenky, hlášky, výroky, . Mj. na webu naleznete přísloví o naději, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o manželství od různých známých osobností.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Slováci, Vládce, Nežijící, Maršál, První republika, Skladatel, Upálen, Florida Panthers, Básník, Překladatel, Komunisté, Voják, Válka, Itálie, Textař, Vrah, Mluvčí, Archivář, Sci-fi, Komunista, Češi, Faraon, Olympijští vítězové, Královna, Svatý, Imitátor, Zpěvačky, Český slavík, Avangard Omsk, Zlatý slavík, Manýrismus, Prezidenti ČR, Romantismus, KSČ, Country, Rakousko-Uhersko apod.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj apod.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako týmy NHL, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, okresy České republiky, fyzikální jednotky, měny, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, obecné zkratky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Klíčová slova: Přehled vlajek USA, Státní vlajky zemí, zadarmo, Obrázky ke stažení, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, F, počítače, Stud poker, Razz, Caribbean, Mexican, Online geografické testy zdarma bez registrace, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, internet

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politici, zločin a právo, národnost, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, žurnalisté a novináři, rodinné vztahy, filozofie, umělci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, poruchy, lékařství, státní správa, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, záliby, politika, křesťanství, osobnosti, profese a zaměstnání, sport atd.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Pak zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Koleda, Mrazík, Alkoholový kalendář, Anglicky, Vykrajovátka, Rostliny, Advent, Bůh, Dárky, Koledy, Jesličky, Štóla, Třásně, Jedle, Obrazovka, PF, Jídlo, Vánoční ozdoby, Strom, Špalda, LED svíčky, Adventní kalendář, Štědrý den, Vánoční dekorace, Vánoční prostírání, Vánoční filmy, Keramický adventní věnec, Sám doma, Historické ozdoby, Vánoční koule, Striezelmarkt apod.

Super online kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste super online kvízy. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete online IQ testy zdarma, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vojenské hodnosti, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, okresy České republiky, hudební zkratky, měny, týmy NHL, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, státy usa, obecné zkratky, země EU apod.

Klíčová slova: zábava, Slovník pojmů Co je to?, Nejhranější hry online, školství, Nejhranější hry online, Maria Šarapovová, pro dospělé, V, Životopisy osobností, Federace USA, Online web Hry zdarma bez registrace, Databáze osobností Kdo je to?, Biografie Estella Warren, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Chudák krokodýl: Sejdou se zvířátka na poradě. Hroch povídá: "Zítra pojedeme na výlet." Žába po něm opakuje: "Zítra pojedeme na výlet." Hroch pokračuje: "Sraz bude v 7:30 u lesa." Žába po něm zase opakuje: "Sraz je v 7:30 u lesa." Hroch povídá: "A ta zelená čůza zůstane doma." A žába si povzdychne: "Chudák krokodýl, ten se tak těšil."

Nejhorší je dostat průjem v zácpě.

Hele táto, řekne Sára svému muži Kohnovi, musíme dceři do pokoje pořídit rolety. Večer když se svlíká, Roubíček odnaproti ji okukuje. Ale Sáro, to chce rozum, jaképak rolety, vyměníte si pokoje a rolety bude kupovat Roubíček.

Další odkazy:

Salma Hayek
Naše tipy na zajímavé stránky
Uma Thurman
Tipy na Partnerské weby
Beyoncé Knowles
Zajímavé internetové odkazy
Vlajka Turks a Caicos
Doporučené odkazy
Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Celebrity Carmen Electra

Děkujeme vám za vaši návštěvu.