Partnerské weby, internet, počítače, hry

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Fóry, anekdoty, vtipy, fórky, ftipy, frky

Chcete se pobavit? Fóry, anekdoty, vtipy, fórky, ftipy, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Slovácích, O ekonomech, Frky ze života, O Němcích, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, O Somálcích, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, O manželství, O ženách apod.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, země východní Asie, země Afriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země Severní Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako lékařství a medicína, cestování, nápoje, věda, počítače, politika, účetnictví, fyzika, matematika, latina, různé, hardware, sport, zločin a právo, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, chemie, psychologie, nemoce, filozofie, rostliny, bankovnictví, internet, školství atd.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Fóry, kameňáky, anekdoty, černý humor, fórky, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, kameňáky, anekdoty, černý humor, fórky, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: černý humor, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech apod.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Klíčová slova: webové stránky, Wallpapers na PC, Nejhranější online hry zdarma, internet, Kostky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, kuriozity, hyperlinky, Biografie Heather Locklear, pro děti, Kliparty zdarma, F, Přehled souborových přípon

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak vytvořit, jak otevřít, jak přehrát, jak převést, jak exportovat, čím prohlížet, v čem upravit, jak spustit, jak konvertovat, čím zobrazit soubory těchto typů: komprimace dat, koncovky souborů, systémové soubory, hudební audio soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, internet a web, grafiku, konfigurační soubory, spustitelné soubory, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Informace, internet, počítače, hry

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Keywords:Online adventní magazín, doporučujeme, multimédia, Přehled států světa a jejich vlajek, Celebrity Jenny Mc Carthy, školství, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, odkaz, Christina Aguilera, F, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Online životopisy, biografie - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Brno, Režisér, Atentát, Itálie, Překladatel, Čeští králové, Nobelova cena, Francie, Charta 77, Rock ‚n‘ Roll, Žijící, Novinář, Vládce, Pittsburgh Penguins, Archivář, Zavražděn, Florida Panthers, Herec, Český slavík, Olympijský vítěz, Komunista, Prezidenti ČR, Kněz, AIDS, Starověký Egypt, Protektorát, Zpěvák, Miliardář, Dramatik, První republika, Poprava, Mluvčí, New Jersey Devils, Poslanec, Hudba, Císař apod.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: ekonomie a ekonomika, sport, náboženství a křesťanství, rostliny, lékařství a medicína, různé, příroda, stavebnictví, chemie, latina, jídlo, literatura, nápoje, nemoce, zkratky, psychologie, kultura, software, český jazyk, počítače, zločin a právo, bankovnictví, cestování, politika atd.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Klíčová slova: Full HD tapety na PC, Online web Hry zdarma bez registrace, F, Estella Warren, Full HD tapety na PC zdarma, Vlajky států světa, Slovník pojmů Co je to?, Grunge hudební styl, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, linky

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Síť, internet, počítače, hry

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země jižní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země východní Asie apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Wallpapers na PC - wallpapery na PC ke stažení

Také doporučujeme: Wallpapers na PC. jsou vhodná pro phablet, tablet, počítač, smartphone, monitor, notebook, displej, ultrabook, obrazovka počítače, mobil, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows XP, Apple iOS (iPhone), macOS, FreeBSD, Windows 98, Java ME, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012. Full HD wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, ptáci, fraktály, hmyz a pavouci, zvířata, oceán, moře, pláže, nature - příroda, flóra, stromy, tenisté a tenistky, motorky, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, květiny, Formule 1. Zvolit si můžete z velikostí 360x720, 1152x1920, 1920x1280, HD 1280x720, 2560x2048, 1440x2560, 3200x1200, 1280x768, 1920x1440, 360x760, 768x1024, 1152x768, 1600x900, širokoúhlé 1366x768, 2560x1600, 1440x900 atd.

Klíčová slova: Ilustrační obrázky, Hry pro kluky, zdroje informací, Poker, počítače, Vánoční web, Online životopisy, biografie, Istanbul, internetové stránky, webovky, M

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Full HD tapety na PC zdarma - wallpapers na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD tapety na PC zdarma. jsou vhodná pro mobilní telefon, počítač, ultrabook, obrazovka počítače, notebook, PC, displej, phablet, mobil, monitor, tablet a pro operační systémy Chrome OS, Linux Xubuntu, FreeBSD, Windows 10 Mobile, Java ME, Windows XP, Linux Fedora, Windows 7, Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, Slackware. PC tapety pro Windows z kategorií fraktály, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, motorky, oceán, moře, pláže, květiny, nature - příroda, fantasy, sportovní a závodní auta, free wallpapers, zvířata, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery. Zvolte si z rozměrů 1366x1024, 1800x1440, 1280x1024, 1080x1920, 1440x900, 3200x1200, 4800x1200, 1536x2048, širokoúhlé 1366x768, 800x600, 1600x2560, 750x1334, 1440x960, 360x640, 360x760, 412x846 atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, online html5 hry, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Logické hry, Barbie hry, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení apod.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma . Naleznete zde Logické, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Pro dívky, Karetní, Střílečky, Klasické, Strategie, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Závodní, Sportovní, parkování - parkovačky, Velikonoční hry a podobně.

Klíčová slova: zadarmo, tipy, Webové online testy zdarma, volný čas, Stručný encyklopedický slovník, Vše pro zvířecí miláčky, A, Nejlepší hry pro dívky, F, pro dospělé, weby, odkazy, Sexy Cameron Diaz, 9

Několik fórů na závěr. Vtip V letadle: Blondýnka si v letadle sedne k oknu. Za chvilku přijde takový fešácký chlapík a říká: "Promiňte slečno, ale toto sedadlo je moje...." Blondýnka na to: "Dej si odpich mladej, takový blbý finty znám, tak neotravuj!!!" Chlapík pokrčí rameny a prohodí: "No tak si s tím Boeingem startuj sama, krávo!!!"

„Jak zjistíte,“ vyptával se jistý český politik odborníka, „že někdo , kdo vypadá úplně normálně, je úplně normální blbec?“ „Pro takový účel máme speciální otázky.“ „Například?“ „Horolezec Braun dvakrát vystupoval na Mont Blanc. Při jednom z těchto výstupů spadl a zahynul. Při kterém?“ „Ale doktore, jak to má ten blbec vědět, když se třeba nezajímá o horolezectví?“

Zemřel bohatý žid. Notář čte poslední vůli: "A Karlovi, kterému jsem slíbil, že si na něj vzpomenu v závěti, posílám srdečný pozdrav."

Další odkazy:

Brooke Shields
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Kate Winslet
Naše tipy na zajímavé stránky
Proxy server
Odkazy na zajímavé weby
Filmy, natáčení, střih
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Omalovánky k vytištění
Tipy na Partnerské weby
World Flags

Děkujeme vám za vaši návštěvu.